A- A A+
FB
Ananaski
z Rycerskiej 13
Zespół Placówek Specjalnych
Zespół Placówek Specjalnych - baner
SP12, BS7
Rycerska 13, SP 12, BS 7
MP5, SP12, SPdP
Tatrzańska 9, MP5, SP 12, SPdP
ORW
ORW
INTERNAT
Piechoty 1, Internat
STOŁÓWKA - jadłospis
STOŁÓWKA
65-cio lecie Zespołu Placówek Specjalnych
E-dziennik
E-dziennik
O szkole w mediach
Media
Legnica - z nią zawsze po drodze
BIP
BIP

Nauczyciele

ul. Rycerska 13

Bedzyk-Staszczak Mirosława G12
Dąbrowska Sylwia SP12
Dominiczak Jadwiga G12
Drejer Beata SZ7
Dylowska Jolanta SP12
Franelak Renata G12
Gęborska-Jędrasik Marta SP12
Godlewska Małgorzata G12
Jamroży Małgorzata SZ7
Jurkiewicz Sławomir SP12
Klatka Ewa SP12
Kluszczyńska Renata SP12
Knitter Jelena G12
Kowal-Staszczak Barbara G12
Ksenicz Krystyna G12
Kurzydło Tomasz SZ7
Mazur Krzysztof G12
Meter Dorota SP12
Miętkiewicz-Bondzior Maria SP12
Nowak Maria SZ7
Olszewska Joanna SP12
Orlik Dorota G12
Podsiadły Krystyna SP12
Próchnicka Agnieszka SZ7
Rybacka Agnieszka SZ7
Szczepakowska Małgorzata SZ7
Wasilewska Anna SP12
Wilk Franciszek G12
Zakowicz Bożena SZ7
Żydaczewska Beata G12

ul. Tatrzańska 9

Łabaz Daniel MP5
Baczmański Bogumił SPdP
Bochnak Renata SPdP
Bożek Gabriela MP5
Czech Ewa SP14
Dołowy Elżbieta SPdP
Duszak Karolina SP14
Dziurda Ewa MP5
Jastrzębska Grażyna SPdP
Kasprzyk Magdalena SZ7
Kirej Żaneta G14
Kocot Beata SPdP
Korczak-Michalewska Renata G14
Kret Anita SP14
Krzemińska Olga SPdP
Lewandowska Sylwia G14
Łabaz Grażyna SP14
Ładowska-Borek Beata SP14
Mackiewicz-Szpinda Joanna SPdP
Marczak-Mandosik Agnieszka MP5
Misior Monika MP5
Mistrzak Agnieszka MP5
Olszewska Ewa SP14
Pietrukiewicz Grzegorz SPdP
Pietrukiewicz Marzena SP14
Pilch-Dobrołowicz Anna MP5
Piotrowska Katarzyna SP14
Piotrowski Ireneusz SPdP
Piszczałka Anna MP5
Podebry Magdalena MP5
Randla Artur SP14
Sokolińska-Lipa Małgorzata SPdP
Witwicka Renata SPdP
Wojtowicz Jolanta SPdP
Zabłotna Renata SPdP
Zagórska Magdalena MP5
Zimnowłodzka Emilia G14
Żołnierczyk Barbara SP14

ul. Piechoty 1

Bielak Edyta SOSZW
Dul Marek SOSZW
Gwóźdź Kamila SOSZW
Juraszek Maria SOSZW
Kardaszyńska Małgorzata SOSZW
Kowalska Małgorzata SOSZW
Lisowska Katarzyna SOSZW
Makowska Malgorzata SOSZW
Niedżwiecka-Steliga Anna SOSZW
Rajczakowska Elżbieta SOSZW
Rajczyk Janina SOSZW
Staszczak Aleksander SOSZW
Baczmańska Anna ORW
Bandura Małgorzata ORW
Bielak Edyta ORW
Bożek Gabriela ORW
Duszak Karolina ORW
Jankowska-Drozdyk Barbara ORW
Juraszek Maria ORW
Kardaszyńska Małgorzata ORW
Korczak-Michalewska Renata ORW
Krok Magdalena ORW
Lewandowska Sylwia ORW
Lisowska Katarzyna ORW
Makowska Malgorzata ORW
Marynowska Renata ORW
Nowicka Władysława ORW
Pieczyński Marcin ORW
Piotrowski Ireneusz ORW
Popławska Anna ORW
Sapiełło-Kotyś Elżbieta ORW
Skrzydłowska-Kołodziej Dorota ORW
Szanduła Joanna ORW
Ślusarz Dominika ORW
Urbańska-Gomułka Katarzyna ORW
Wasilewska Anna ORW
Wojtowicz Jolanta ORW
Zakowicz Bożena ORW
Zwierzyńska Edyta ORW
Certyfikaty
unicef-kolory-swiata-2015.jpgszkola-bez-przemocy-g12-2012.jpgcertyfikat-sniadanie-2013-2014.jpgszkolabezprzemocy2007.jpgszkolaprzyjaznasrodowisku2007.jpg30-lis-2014-umysl.jpgszkolazklasa-g1-2003.jpgcertyfikat-spolecznie-zaangazowana.jpgcertyfikat-bezpieczna-szkola.jpgszkolabezprzemocy2011.jpgszkolazklasa-sp1-2003.jpguwierzwsiebie.jpgszkolazklasa-g2-2003.jpg3rd-World-Multiplication-2013.jpgbezpiecznaszkola-2007.jpgbezpieczna-szkola-2013.jpgszkolazklasa-sp2-2003.jpg
Projekty

CEO SZKOŁA UCZĄCA SIĘ CEO AKTYWNA EDUKACJA MODERNIZACJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO BLUE BALLON KLUB SZKÓŁ UNICEF LEGNICA PGNIG

COMENIUS SZKOLNY KLUB EUROPEJSKI MOGIŁĘ PRADZIADA OCAL OD ZAPOMNIENIA OWOCE W SZKOLE - AGENCJA RYNKU ROLNEGO Inne projekty
Zespół Placówek Specjalnych
ul. Rycerska 13; 59-220 Legnica
tel/fax: 76 7233114; sekretariat@zpslegnica.edu.pl
NIP: 691-234-86-29; REGON: 020335802