A- A A+
Zespół Placówek Specjalnych
Zespół Placówek Specjalnych - baner
STRONA GŁÓWNA
Zespół Placówek Specjalnych
MP5, SP12, SPdP
Miejskie Przedszkole Specjalne Nr5,Szkoła Podstawowa Nr 14, Szkoła Przysposabiająca do Pracy
ORW
ORW
INTERNAT
SOSZW
E-dziennik
E-dziennik
BIP
BIP
Legnica - z nią zawsze po drodze

WIEDZA I UMIEJĘTNOŚCI SZKOLNE

2013/2014

09.04.2015- OGÓLNOPOLSKI KONKURS „PRZYJACIEL LASU” POD PATRONATEM PREZYDENTA RP BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO

  • II miejsce w kategorii : Lasy w mojej okolicy”- Michał Wolf (opiekun p. Jadwiga Dominiczak)

26.03.2015- XXVI WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI PLACÓWEK SPECJALNYCH I INTEGRACYJNYCH

  • II miejsce- Wiktor Antkowiak (opiekun p. Anna Wasilewska)

18.03.2015- REGIONALNY KONKURS RECYTATORSKI „DAWNO, DAWNO TEMU…”

  • I miejsce- Wiktor Antkowiak (opiekun p. Anna Wasilewska)
  • II miejsce- Krzysztof Kościk (opiekun p. Jolanta Dylowska)

8.05.2014- REGIONALNY KONKURS WIEDZY O EUROPIE I UNII EUROPEJSKIEJ "10 LAT W UNII EUROPEJSKIEJ"

  • I miejsce- uczniowie Zespołu Placówek Specjalnych w Legniacy (opiekun p. Krystyna Ksenicz)

27.03.2014- XXV WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI PLACÓWEK SPECJALNYCH POD HONOROWYM PATRONATEM MAŁŻONKI PREZYDENTA RP ANNY KOMOROWSKIEJ

  • II miejsce- Wiktor Antkowiak (opiekun p. Anna Wasilewska)

11.03.2014- REGIONALNY KONKURS RECYTATORSKI "Z DUCHEM CZASU"

  • I miejsce- Wiktor Antkowiak (opiekun p. Anna Wasilewska)
  • III miejsce- Krzysztof Janczak (opiekun p. Beata Żydaczewska)
  • III miejsce- Anna Jakubowska (opiekun p. Barbara Chmielowska)
  • III miejsce- Estera Ferens (opiekun p. Krystyna Podsiadły)

20.11.2013- REGIONALNY KONKURS POLONISTYCZNY "SŁOWNIK- KOPALNIĄ WIEDZY"- SZKLARY GÓRNE

  • I miejsce w kategorii szkół podstawowych- Wiktor Antkowiak,
  • I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych- Patryk Typek,
  • I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych- Dawid Baranowski (opiekun p. Anna Wasilewska)

2012/2013

PIERWSZA POMOC. Ratujemy i uczymy ratować.

2011/2012

17.04.2012r.- XXIV REGIONALNY KONKURS RECYTATORSKI PLACÓWEK SPECJALNYCH "WCZORAJ TRENING, DZISIAJ EURO, CZYLI TO, CO W SPORCIE NAJWAŻNIEJSZE"

  • I miejsce- Wiktor Antkowiak (opiekun p. Jolanta Dylowska),
  • I miejsce- Piotr Mielniczuk (opiekun p. Anna Wasilewska),
  • III miejsce- Patrycja Strama (opiekun p. Beata Drejer)

2010/2011

II REGIONALNA OLIMPIADA EKOLOGICZNA "NIECH ZIEMIA BĘDZIE BŁĘKITNA"

  • III miejsce- Zespół Placówek Specjalnych

15.04.2011r.- "WESOŁE ZABAWY Z LITERKAMI I LICZBAMI"

  • II miejsce- drużyna Zespołu Placówek Specjalnych w Legnicy.

15.04.2011r.- REGIONALNY KONKURS WIEDZY O EUROPIE I UNII EUROPEJSKIEJ "EUROPA I MY"

  • III miejsce- Zespół Placówek Specjalnych w Legnicy

12.01.2011r.- V REGIONALNY KONKURS HISTORYCZNY

  • II miejsce- Zespół Placówek Specjalnych w Legnicy

18.11.2010r.- DIECEZJALNY KONKURS "UMIEM JUŻ MODLIĆ SIĘ NA RÓŻAŃCU"

  • dyplom uczestnictwa- Daria Pękacz, Mateusz Czmilak, Patrycja Strama.

2009/2010

TURNIEJ POLONISTYCZNY

  • II miejsce- Patrycja Lis, Katarzyna Latusek.

XXII REGIONALNY KONKURS RECYTATORSKI PLACÓWEK SPECJALNYCH "TABOREM PRZEZ POLSKĘ"

  • II miejsce- Piotr Trzpiot,
  • wyróżnienie- Marta Wywrot.

KONKURS "WESOŁE ZABAWY Z LITERKAMI I LICZBAMI" KLAS I-III

  • I miejsce- Zespół Placówek Specjalnych (drużyna II),
  • V miejsce- Zespół Placówek Specjalnych (drużyna I).

I REGIONALNA OLIMPIADA EKOLOGICZNA "NIECH ZIEMIA BĘDZIE BŁĘKITNA"

  • I miejsce- Zespół Placówek Specjalnych.

IV REGIONALNY KONKURS HISTORYCZNY

  • II miejsce- Zespół Placówek Specjalnych.

KONKURS EDUKACYJNY "JUŻ WIEMY, CO PIJEMY"

  • III miejsce- Karolina Mosiek.

2008/2009

II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS GASTRONOMICZNY "KULINARNE WARIACJE"

  • nagroda- Kamila Czarachowicz, Angelika Strama, Sylwia Rachelska.

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ "5 LAT W UNII EUROPEJSKIEJ"

  • I miejsce- Zespół Placówek Specjalnych.

REGIONALNY KONKURS HISTORYCZNY

  • I miejsce- ZPS w Legnicy.

2007/2008

NAGRODA PIENIĘŻNA PREZYDENTA MIASTA LEGNICY

  • Za osiągnięcia w nauce - Marta Pietrzak.

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS GASTRONOMICZNY "ZDROWIE NA TALERZU" - WSCHOWA

  • I miejsce- Sylwia Rachelska, Mieczysław Pawlak.

V REJONOWY KONKURS DLA UCZNIÓW KL. I-III "WESOŁE ZABAWY Z LITERKAMI I LICZBAMI - DZIECI ŚWIATA" - ZŁOTORYJA

  • II miejsce- drużyna SOSzW.

V REJONOWY KONKURS DLA UCZNIÓW KL. I-III "WESOŁE ZABAWY Z LITERKAMI I LICZBAMI - DZIECI ŚWIATA"

  •  III miejsce- drużyna SOSzW.

2005/2006

REGIONALNY KONKURS HISTORYCZNY- SZKLARY GÓRNE

  • III miejsce- SOSzW w Legnicy.

REGIONALNY KONKURS GEOGRAFICZNY - SZKLARY GÓRNE

  • II miejsce- SOSzW w Legnicy.

REGIONALNY KONKURS HISTORYCZNY

  • II miejsce- SOSzW w Legnicy.

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY "ZOSTAŃ MAŁYM PITAGORASEM" - GŁOGÓW

  • III miejsce- SOSzW w Legnicy.

2004/2005

"WĘDKUJEMY 2002"

  • II miejsce reprezentacji Ośrodka na 88 startujących szkół.

KONKURS KRONIK TURYSTYCZNYCH

  • II miejsce.

ZDOBYCIE NORM NA ODZNAKI

  • I miejsce w regionie.

WOJEWÓDZKI TURNIEJ RECYTATORSKI

  • I miejsce - Magda Merchut.
Baza lokalowa
15.jpg09.jpg34.jpg27.jpg14.jpg18.jpg20.jpg30.jpg03.jpg26.jpg21.jpg01.jpg19.jpg32.jpg36.jpg17.jpg11.jpg06.jpg16.jpg35.jpg33.jpg02.jpg29.jpg24.jpg28.jpg10.jpg13.jpg04.jpg12.jpg07.jpg23.jpg31.jpg25.jpg22.jpg05.jpg08.jpg
Zespół Placówek Specjalnych
ul. Rycerska 13; 59-220 Legnica
tel/fax: 76 7233114; sekretariat@zps.legnica.eu
NIP: 691-234-86-29; REGON: 020335802